Center Design Residence

Belangrijkste voorzieningen

  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Center Design Residence Brussel ligt binnen 10 minuten wandelafstand van Koningsplein en heeft parkeerplaatsen voor degenen die met de auto reizen. Het appartement van 55 m² heeft een centrale locatie binnen 400 meter verwijderd van het Manneken Pis van Brussel en binnen handbereik van Brussel.

    Dit gastvrije 1-slaapkamerappartement is binnen 5 minuten wandelafstand van het Joods Museum van België te vinden. Center Design Residence bevindt zich ook binnen een paar straten van de Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen. Het duurt niet lang om het Koninklijk Paleis van Brussel te bereiken, op 1 km verderop.

    Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij dit gastvrije appartement in Brussel. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Bij Center Design Residence kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een complete keuken, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte. De bushalte Kapellekerk is op 5 minuten loopafstand van deze 1-badkamer accommodatie, en het metrostation Louiza ligt op 850 meter loopafstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 01:00 tot 11:00

    Kameropties bij Center Design Residence Brussel

    Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij dit gastvrije appartement in Brussel. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Center Design Residence Brussel Wastafels foto Center Design Residence Brussel Faciliteiten foto Center Design Residence Brussel Wastafels foto Center Design Residence Brussel Bedden foto Center Design Residence Brussel Logo foto Center Design Residence Brussel Toiletten foto Center Design Residence Brussel Kamer foto Center Design Residence Brussel Kamer foto Center Design Residence Brussel Keuken foto Center Design Residence Brussel Andere info foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 55 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Center Design Residence Brussel

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Zaventem
    15.9 km

    Treinstations (1)

    Brussel Kapellekerk
    200 m

    Bezienswaardigheden (9)

    Manneken Pis van Brussel
    300 m
    Grote Markt van Brussel
    550 m
    Cornelis Floris de Vriendt
    550 m
    Grote Markt - Grand Place
    550 m
    Sint-Niklaaskerk
    650 m
    Europees Parlement
    1.9 km
    Berlaymontgebouw
    2.3 km
    Katholieke Universiteit Brussel
    2.8 km
    Royal Museum of Military History
    3.1 km

    Gastbeoordelingen van Center Design Residence Brussel

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in België

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Center Design Residence?
      De grootte van Center Design Residence is 55 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Center Design Residence Brussel